Kontakt

Postadress:

Majornas Samverkansförening
Karl Johans torg 1
414 61 Göteborg
 

Email: info@majsamverkan.se      Telefon: 031-121411 *** 0700915411

Styrelse                     Personal

Ordförande                                                       Verksamhetsansvarig
Kalle Karlsson                                                      Stina Lindgren     Kalle@majsamverkan.se                                   Stina@majsamverkan.se

Kassör                                                               Hip Hop studion
Börje Carlsson                                                       Enver Chato, NBV Hip Hopstuidon  Borje@majsamverkan.se                                    Enverunf@gmail.com

Ledamot                                                              Popskolan & replokalen
My Welther                                                           Elin Piel, NBV                                 My@majsamverkan.se                                       Elin.Borgvall-piel@nbv.se

Peter Widell                                                         Tjejskejt         Peter@majsamverkan.se                                   Info@majsamverkan.se

Elin Borgvall-Piel                                                  Brobygget                                     Elin@majsamverkan.se                                       Paul Wallner
.                                                                                 Brobygget@majsamverkan.se
Ronny Bengtsson
Ronny@majsamverkan.se

Santiago Cambón
Santiago@majsamverkan.se

Enver Ramires
Enver@majsamverkan.se

Suppleant
Petur Johannesson Petut.Johannesson@majsamverkan.se

Valberedningen
Jonas Lübeck Jonas@majsamverkan.se

Hitta hit
Linje 3 eller 9, spårvagnshållplats Kaptensgatan. Följ Styrmangatan upp tills den tar slut. Aktivitetshuset ligger mellan Karl Johansskolan och fotbollsplanen.

Länk till hitta.se: Karta
Facebook: www.facebook.com/aktivitetshuset

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>