Kontakt

Postadress:

Majornas Samverkansförening
Karl Johans torg 1
414 61 Göteborg
 

Email: info@majsamverkan.se      Telefon: 031-121411

Personal                               Styrelse

Stina Lindgren                                                           Santiago cabon
MSF:s samordnare.                                                       Ordförande
Email: stina@majsamverkan.se                                 santiago@majsamverkan.se

Enver Ramirez                                                          Tindra Weischelbraun
Handledare hiphopstudion.                                        Vise ordförande
Email: enverunf@gmail.com                                      tindra.weichselbraun@majsamverkan.se

Elin Piel                                                                        Petur Johannesson
Handledare popskolan.                                               Kassör
Email:elin.piel@nbv.se                                               petur.johannesson@majsamverkan.se

My Magnusson                                                         Kenneth Fahlström
Kursledare Tjejskejt                                                    Ledamot
Email: my.eva.magnusson@gmail.com                  kenneth.fahlstrom@majsamverkan.se

                                                                                     Hans Zickerman Valberedning                                                                                                         hans.zickerman@majsamverkan.se

                                                                                     Kikki Johansson Revisor                                                                                                         kikki.johansson@comhem.se                                                                                          Ronny Bengtsson                                                                                                                                     ronny.bengtsson@fritidsforum.se

Hitta hit

Linje 3 eller 9, spårvagnshållplats Kaptensgatan. Följ Styrmangatan upp tills den tar slut. Aktivitetshuset ligger mellan Karl Johansskolan och fotbollsplanen.

Länk till hitta.se: Karta

Facebook: www.facebook.com/aktivitetshuset