Kontakt

Postadress:

Majornas Samverkansförening
Karl Johans torg 1
414 61 Göteborg
 

Email: info@majsamverkan.se    

Telefon: 031-12 14 11 *** 0700-915 411

Styrelse Personal
Ordförande
Kalle Karlsson
kalle@majsamverkan.se

Kassör
Santiago Cambón
santiago@majsamverkan.se

Ledamöter
Havals Sadek

Marcelo Beltran
marcelo@majsamverkan.se

My Welther
My@majsamverkan.se

Oliver Wassbäck
oliver@majsamverkan.se

Ronny Bengtsson
Ronny@majsamverkan.se

Suppleant
Britta Brus
Pontus Beskow Borg

Valberedningen
Maria Sjöstedt

Verksamhetsansvarig
Tora Ljusberg
info@majsamverkan.se

Hip Hop studion
Enver Chato, NBV Hip Hopstudion
Enverunf@gmail.com

Leksaksbiblioteket
Leksaksbibliotek@majsamverkan.se

Popskola & replokal
Elin Piel, NBV
Elin.Borgvall-piel@nbv.se

Tjejskejt
Info@majsamverkan.se

Resurs Restaurangen
Paul Wallner
hej@resursrestaurangen.se

Popkollo
Jessica Nilsson                      jessica.nilsson@popkollo.se

Hitta hit
Linje 3 eller 9, spårvagnshållplats Kaptensgatan. Följ Styrmangatan upp tills den tar slut. Aktivitetshuset ligger mellan Karl Johansskolan och fotbollsplanen.

Länk till hitta.se: Karta
Facebook: www.facebook.com/Majornas Samverkansförening

Instagram: Majsamverkan

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *