Kontakt

Postadress:

Majornas Samverkansförening
Karl Johans torg 1
414 61 Göteborg
 

Email: info@majsamverkan.se      Telefon: 031-121411

Styrelse                               Personal

Ordförande.                                                       Stina Lindgren, Samordnare                     Santiago Cambón                                                 Stina@majsamverkan.se                              Santiago@majsamverkan.se

Kassör. Börje Ohlsson                                       Enver Chato, NBV Hip Hop stuidon                  Börje@majsamverkan.se                                    Enverunf@gmail.com

Ledamot.                                                                                                                                         Kenneth Fahlström                                              Elin Piel, NBV                          kenneth.fahlstrom@majsamverkan.se            Elin.piel@nbv.se

Fortesa Hoti                                                           My Magnusson, Tjejskaten Fortesa@majsamverkan.se                                 My.eva.magnusson@gmail.com

Gunilla Bergström Casinowsky                                                                 Gunilla@majsamverkan.se

Ingmar Gunnars                                                                                         Ingmar@majsamverkan.se

Patrick Idström, Hip Hop Association                                                                                           Patrick@majsamverkan.se

Suppleant

Elin Piel

Jonas Lübeck

Hitta hit

Linje 3 eller 9, spårvagnshållplats Kaptensgatan. Följ Styrmangatan upp tills den tar slut. Aktivitetshuset ligger mellan Karl Johansskolan och fotbollsplanen.

Länk till hitta.se: Karta

Facebook: www.facebook.com/aktivitetshuset