Kontakt

Postadress:

Majornas Samverkansförening
Karl Johans torg 1
414 61 Göteborg
 

Email: info@majsamverkan.se      Telefon: 031-121411 *** 0700915411

Styrelse                     Personal

Ordförande                                                       Verksamhetsansvarig
Hans Zickerman                                                  Stina Lindgren     Hans@majsamverkan.se                                   Stina@majsamverkan.se

Kassör                                                               Hip Hop studion
Börje Ohlsson                                                       Enver Chato, NBV Hip Hop stuidon  Börje@majsamverkan.se                                    Enverunf@gmail.com

Ledamot                                                              Popskolan & replokalen
Kalle Karlsson                                                      Elin Piel, NBV                                    Kalle@majsamverkan.se                                   Elin.piel@nbv.se

Gunilla Bergström Casinowsky                        Tjejskejt    Gunilla@majsamverkan.se                               stina@majsamverkan.se

Ingmar Gunnars                                                  Brobygget                                       Ingmar@majsamverkan.se                               Paul Wallner
.                                                                               Brobygget@majsamverkan.se
Patrick Idström, Hip Hop Association           031-121411
Patrick@majsamverkan.se

Kenneth Falström

Suppleant
Elin Piel
Jonas Lübeck

Hitta hit
Linje 3 eller 9, spårvagnshållplats Kaptensgatan. Följ Styrmangatan upp tills den tar slut. Aktivitetshuset ligger mellan Karl Johansskolan och fotbollsplanen.

Länk till hitta.se: Karta
Facebook: www.facebook.com/aktivitetshuset

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>